Wynajem długoterminowy

Coraz częściej stosowany i dobrze znany jest outsourcing, który polega na powierzaniu przez przedsiębiorstwa możliwie wielu zadań operacyjnych, które nie mają związku z ich główną działalnością, innym podmiotom / wyspecjalizowanym firmom.

Wychodząc temu naprzeciw,  wypożyczalnia samochodów Pleszew oferuje klientom długoterminowy wynajem samochodów.

PLESZEW jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba, jednak posiadamy zadowolonych klientów zlokalizowanych także i w wielu innych częściach Polski.

Przedsiębiorstwa które posługujące się parkiem samochodowym muszą wydawać wiele środków jak i angażować wielu pracowników do administrowania własną, często bardzo rozbudowaną flotą. Sposobem na minimalizację tych kosztów w firmie jes właśnie outsourcing floty, czyli długoterminowy wynajem samochodów.

Usługi takie skierowane są przede wszystkim do Firm traktujących samochody jako narzędzie pracy podlegające okresowej wymianie.

Płynące korzyści finansowe:

  • brak początkowego zaangażowania własnego kapitału
  • nienaruszanie zdolności kredytowych Klienta
  • możliwość precyzyjnej kalkulacji wydatków i budżetu Klienta w czasie (budżetowanie), oraz ich liniowy charakter (brak kumulacji wydatków związanych z opłatą wstępną do umowy czy też corocznym kosztem zakupu polis ubezpieczeniowych
  • możliwość zaliczania opłat za wynajem aut w koszty uzyskania przychodu
  • precyzyjna kontrola kosztów ponoszonych na paliwo
  • niższe ceny pojazdów i wszelkich usług związanych z ich eksploatacją.

Cena ustalana indywidualnie.